אייל טואג: לומיטו מעדני בשר הטעם שנשאר, קריית עקרון

תכירו את: אייל טואג מלומיטו – חברה משפחתית עם המון נשמה קייטרינג , אטליז ומסעדה של אוכל ביתי ואיכותי בקריית עקרון

אייל, ספר לנו על העסק שלך וכיצד הגעת לתחום?

"האהבה הגדולה שלי מאז ומתמיד הייתה תחום האוכל והבשר אבל לקח לי זמן והמון אומץ עד שהפכתי את האהבה לעיסוק. אני בא מתחום הטכני הניהול והשיווק למדתי הנדסת סלולר ושני תארים בתחום הניהול והשיווק MBA) )למדתי ועבדתי באופרציות גדולות כמו מוטורולה שם, בין היתר, הקמתי את כל מערך שרות התיקונים של מכשירי ה GSM של חברת אורנג'. בשנת 2005 החלטתי שהגיע הזמן לעשות את הקפיצה, לקחתי נשימה עמוקה ובתמיכת אשתי עזבתי את עולם הסלולר והלכתי ללמוד את תחום המזון והבשר. התחלתי מהכי למטה שיש כדי לדעת כל היבט בתחום החדש. ממצב שניהלתי 70 עובדים אני פתאום בתפקיד זוטר במפעל בשר, אטליז ומסעדה. זה לא פשוט לאגו ולתגובות מסביב אבל היה לי חזון והיתה לי תכנית והלכתי לפיה. בנקודת זמן בה הרגשתי מוכן הקמתי שתי חנויות אטליז כשרות. כיום מתוך 30 עובדי החברה 10 עובדים הם מהמשפחה. אבא מנהל חנות ותחזוקה, אחי סמנכ"ל תפעול ורכש  ,אחותי סמנכ"לית כספים ואני על הניהול הכללי והשיווק והאווירה היא מאוד משפחתית. גם עובדים שאינם מהמשפחה מרגישים חלק בלתי נפרד מהעסק. את מתודולוגיות הניהול וההשקעה בעובדים שלמדתי גם במוטורולה וגם כסמג"ד במילואים אני מיישם בלומיטו ולעובדים אכפת מהעסק כאילו הוא שלהם. הם לא מתפשרים על פחות מהכי טוב שיש. כולנו יחד נותנים את הנשמה לספק ללקוחות שלנו חוויה יוצאת דופן. בראש ובראשונה אנחנו חברת קייטרינג ועושים אירועים בכל רחבי הארץ וכמובן, יש לנו מכירת אוכל ביתי מוכן במקום, את האטליז והמסעדה בקריית עקרון".

למה חשוב לך לקנות בשר עם תו "חי בריא"?אייל טואג לומיטו 6.12.18

"לקוח שלנו ביקש ממני לבדוק אם אני יכול להביא בשר עם תו "חי בריא" לאטליז. לא הכרתי את התו אבל אנחנו מאוד קשובים ללקוחות שלנו והרמתי טלפון. הצעת הערך של חי בריא מאוד מתאימה לנו: בשר איכותי, בריא יותר, שיש לי שקיפות ובטחון מלאים לגבי אופן הפקתו. גם העובדים מאוד מתחברים לתו וגאים לעבוד עם הבשר הזה".


אילו נתחים של בשר עם תו "חי בריא" הכי מבוקשים אצלך?

"האמת שאצלנו כל הנתחים מבוקשים. כחברת הסעדה אנחנו יודעים להכין מטעמים גם מנתחים שהצרכנים פחות מכירים. עכשיו מאוד מקובל לדבר על "אף ועד זנב" – אנחנו מיישמים זאת כבר שנים ומפתחים כל הזמן מתכונים חדשים".

 איפה ניתן לרכוש את הבשר שלך?

מי שמעוניין שנפיק לו אירוע קייטרינג מוזמן להתקשר אלינו ונשמח לקבוע איתו פגישה. מי שרוצה לקנות את הבשר או לטעום מהמאכלים הביתיים שלנו מוזמן לקריית עקרון.

כתובת: שדרות המלך חסן 6, קרית עקרון

טלפון: 089455156

מייל – [email protected]

פייסבוק – קייטרינג לומיטו אוכל ביתי מוכן

אתר – www.lomito10.co.il