אמיר ברונר וגיל-עד אלון: 6 במאי, תל אביב

תכירו את: אמיר ברונר וגיל-עד אלון מבר-אוכל 6 במאי בכיכר דיזינגוף בתל אביב

ספרו לנו על העסק שלכם וכיצד הגעתם לתחום?

"מאז ומתמיד נמשכנו לאוכל טוב ולאירוח אנשים. לפני 8 שנים פתחנו גיל-עד ואני, את בר האוכל הראשון בשוק מחנה יהודה, 5 במאי. אנחנו חברים מגיל 18 עוד מימי שנת השירות וגרעין הנח"ל. את הבר פתחנו בעזרתה ושיתופה של הקומונה שבה גרנו אז.

בהמשך פתחנו את מסעדת 6 במאי בכיכר דיזינגוף בתל אביב. הדגש שלנו הוא על מוצרי גלם איכותיים באווירה מיוחדת ושכונתית בלב העיר. התפריט משלב מגוון של מנות צמחוניות, ברובן סלטים מקומיים עם הרבה הרבה ירקות וכמובן המבורגר נדיר".

למה חשוב לכם לקנות בשר עם תו "חי בריא"?

"אנחנו לא צרכנים גדולים של בשר אך חשוב לנו שהבשר שאנו צורכים ומגישים ללקוחות שלנו יהיה הכי איכותי שיש. זה חלק מתפיסה שלמה שלנו שאנו מיישמים גם בבית וגם במטבח של המסעדה. אנחנו מאמינים שאופן גידול נכון של בעל החיים משפיע עלינו בסופו של דבר ובשר עם תו "חי בריא" מספק לנו את הבטחון הזה והשקיפות הזו. כל הבשר במסעדה הוא עם תו 'חי בריא' ".

איך אתם מאפיינים את הלקוחות שקונים אצלכם בשר עם תו "חי בריא"?שש במאי 18.12.18

"אנחנו רואים שהלקוחות מתעניינים יותר ויותר במקור המזון שלהם: מאיפה הגיע, כיצד הופק. אנשים מבינים את ההשלכות ומחפשים מזון "נקי" יותר. גם כאלו שבאים לאכול המבורגר רוצים המבורגר "נקי", שמקורו בבקר שגודל בתנאים נאותים, שהוכן מ 100% בקר, ושבהפקתו לא הוכנסו חומרים לא רצויים. אנשים רוצים להרגיש טוב עם מה שאכלו גם כלפי בעלי החיים וגם כלפי בריאותם עצמם. יש מודעות הולכת וגוברת לנושא ואנו מעודדים אותה".

איפה ניתן להנות מכל המטעמים האלה?

כולם מוזמנים אלינו למסעדה ובנוסף אנחנו עושים משלוחים לאזור תל-אביב 😊

6 במאי

כתובת: בן עמי 13, תל אביב

טלפון להזמנות ומשלוחים: 072-2410551

קישור לאתר: https://6inmay.co.il/