הראל נוריאלי: בשרה- בשר יין ואהבה, תל אביב

הכירו את: הראל נוריאלי מאטליז בשרה- בשר יין ואהבה  

הראל, ספר לנו על העסק וכיצד הגעת לתחום?

"אני הגעתי מתחום המסעדנות והרצון לפתוח מקום משלי תמיד היה שם. את בשרה הקמנו קבוצת יזמים בליווי צמוד שלי לפני כשנה וחצי, מתוך השאיפה להעביר את הידע הרחב שיש לנו בתחום לקהל הרחב. מבחינתנו – בשר זה אהבה – וככה אנחנו מתנהלים. אנחנו מעבירים את האהבה שלנו ללקוחות שמרגישים את זה ומפרגנים לנו בחזרה.

העובדים במקום הם בעלי ידע וניסיון רב, חלקם עבדו כשפים במסעדות, והם מכירים היטב את נושא הקיצוב והטיפול בבשר. חלק מהחזון שלנו הוא לתת ללקוחות שלנו את הכלים הנכונים כיצד לבשל בצורה נכונה ולא פחות חשוב, ליהנות גם מהדרך. אנו מציעים מגוון רחב של מוצרי בשר, מעשנים במקום, ומיישנים בשיטה המסורתית על העצם. יש לנו גם מגוון רחב של עופות בריאים, פסטות מאיטליה ובעבודת יד, רטבים, תבלינים, ויינות מיקבי בוטיק ישראלים".

למה חשוב לכם לקנות בשר עם תו "חי בריא"?

"חשוב לנו לספק ללקוחות שלנו בשר שהוא תוצרת ישראלית ברמה הכי גבוהה שיש. כששמענו על חי בריא מאוד שמחנו. קיימות היא מילת מפתח עבורנו, והעבודה עם תו "חי בריא" מבטיחה לנו שבעלי החיים גדלים בצורה נאותה, אחראית ואכפתית, מההמלטה ועד השחיטה. בעיני הבשר של "חי בריא" שגדל כך הוא פשוט מעורר פלאים בטעמו. אנחנו משתדלים כל הזמן לחשוף את הלקוחות לבשר "חי בריא" ולהסביר להם את היתרונות הרבים – בשר איכותי, טעים ובריא, ולשמחתנו יש יותר ויותר לקוחות שדורשים זאת".

איך אתה מאפיין את הלקוחות שקונים אצלכם בשר עם תו "חי בריא"?

"ללקוחות שקונים בשר עם תו "חי בריא" חשוב שבעלי החיים גדלים ומטופלים בצורה הומנית. כמו כן, חלקם מאוד מוכוון לנושא הבריאותי וחי בריא נותן לו מענה אידאלי".

 איפה ניתן לרכוש את הבשר שלכם?

"אני מזמין את כולם להגיע אלינו לאטליז או להרים לנו טלפון וליהנות משרות המשלוחים שהשקנו לאחרונה".

כתובת: עמק ברכה 33, תל אביב

טלפון למשלוחים והזמנות: 03-6582079

קישור לאתר: http://alphanetworks.co.il/basra