לידור לוי, עשתורות

הכירו את: לידור לוי, מגדל צאן ובע״ח לממשק ביתי בעמק חפר המבצע משלוחי בשר לאזור השרון והמרכז

לידור, ספר לנו על העסק שלך וכיצד הגעת לתחום?

"מאז ילדותי נמשכתי לטבע ולחיים בהם האדם והסביבה בקשר ישיר. החיבור הזה הוביל אותי לגידול מגוון חיות משק, שכלל עדר כבשים ועזים, סוסים וחמורים עם זיקה מיוחדת לגמלים, מסעות ועולם הרכיבה.
כמגדל, הבריאות והרווחה של בעלי החיים עמדו בראש מעייני ותמיד סלדתי מהפרקטיקות המקובלות בתעשיית הבשר המסחרי, אני מאמין כמה שיותר טבעי, כך יותר טוב לבעלי החיים ולנו. המשפחה שלי למשל, תמיד צרכה רק את הבשר שאנחנו גידלנו. עקב תאונה שעברתי נאלצתי להפרד מעדר הכבשים, אך האהבה שלי לתחום הייתה חזקה. כיום אני מגדל בע״ח לממשק ביתי ומפתח מחדש עדר עזים בהתהוות…
במסגרת שיווק הבשר שלנו: חוות עשתרות-בשר מקומי בגידול טבעי, אנו משווקים בשר בקר וטלה עם תו ״חי בריא״ בשירות משלוחים לפתח תקווה, השרון, ת״א והמרכז".

למה חשוב לך לקנות בשר עם תו "חי בריא"?לידור לוי 19.7.18

"נושא רווחת בעלי החיים לכל אורך תקופת גידולם חשוב לי מאוד. כאב משפחה הנושא הבריאותי קרוב לליבי וחשוב לי שהבשר יהיה הכי בריא ומזין שאפשר. תו "חי בריא" מספק לי את הביטחון הזה. החיבור ל"חי בריא" מבחינתנו הוא טבעי ומבורך ואנו שמחים להיות חלק מקבוצה שכוללת מגדלים מקומיים, משווקים, לקוחות ובעיקר אנשים טובים!".

איזה סוג לקוחות מקפיד לקנות בשר עם תו "חי בריא"?

"הלקוחות שמגיעים אלי מכירים אותי טוב וסומכים עלי שאמליץ להם על הבשר הכי טוב שיש. אלו אנשים שחשוב להם מקור הבשר ואופן הפקתו, הם אוהבים בשר, מעריכים איכות ומאסו בעמימות של שוק הבשר. אלו לקוחות שחשוב להם לדעת כיצד גדל בעל החיים, מאיפה הוא בא ומה הוא אכל. לשמחתי, היבטים אלו חשובים לחלק הולך וגדל מהציבור ואני צופה שהוא רק יגדל. ברגע שאנשים פותחים את העיניים אי אפשר כבר לחזור אחורה".

איפה ניתן לרכוש את הבשר שלכם?

"יש שירות משלוחים באזור המרכז

מי שמעוניין, יכול גם לבוא אלינו ישירות למושב אלישיב בעמק חפר (יש להתקשר לתאם הגעה)".

טלפון למשלוחים והזמנות: 052-8989316

קישור לאתר: https://www.ashtarot.co.il/