מחפשים בקר בריא? הגעתם אל המקום הנכון!

מחפשים בקר בריא? הגעתם אל המקום הנכון! המודעות לחשיבות הרבה בצריכתו של בקר בריא, שמגיע ממקור איכותי, הולכת וגדלה עם השנים. יותר ויותר צרכנים מבקשים להבטיח לעצמם כי המזון אשר מגיע אל צלחתם מגיע מבקר שגודל באופן ראוי, תוך קידום רווחת בעלי החיים, ותוך יישום פרקטיקות המבטיחות כי המוצר הסופי יהיה בריא ככל האפשר. כאשר אנו אוכלים בקר בריא – אנו מסייעים לקידום בריאות ורווחת בעלי החיים, וכמובן שומרים על בריאותנו.

"חי בריא" הוא תו איכות, שמבטיח לכל מי שמעוניין לקנות ולצרוך בקר בריא – שהוא אכן משיג את מבוקשו. תו האיכות "חי בריא" מבטיח, באמצעות שורה של פרמטרים קפדניים, כי בעלי החיים גדלים באופן מיטבי. הנהלים שלנו קובעים דרישות מחמירות מהמגדלים ומבטיחים שבעלי החיים מקבלים התייחסות מתאימה לצרכיהם. בין השאר, הנהלים אוסרים על שימוש באנטיביוטיקה מניעתית ובזרזי גדילה אנטיביוטיים, דורשים הזנת בעלי החיים בתזונה איכותית, אוסרים על החזקת בעלי החיים בבידוד, מגבילים את זמן הובלת בעלי החיים ועוד. התוצאה – בקר בריא ומוצר סופי איכותי.

בקר בריא – איפה משיגים

תו האיכות שלנו ניתן למגדלים מובחרים ברחבי ישראל שעוסקים בגידולו של בקר בריא ושנמצאו עומדים בדרישות נהלי "חי בריא" ולפיכך מאושרים לשווק את תוצרתם עם תו "חי בריא". המוצרים הסופיים משווקים באטליזים ובחנויות שונות ברחבי ישראל. כאשר אתם קונים מוצר ועליו תו האיכות שלנו – אתם יכולים להיות בטוחים שאתם קונים בקר בריא.

בקישור הזה תוכלו למצוא את רשימת המגדלים של בקר בריא בישראל, בכפוף לתו האיכות שלנו

בקישור הזה תוכלו למצוא את רשימת החנויות והאטליזים שבהם ניתן לרכוש בקר בריא בהתאם לנהלים שלנו

בקישור הזה תוכלו למצוא את הרשימה המלאה של הנהלים שלנו שמבטיחים כי אתם צורכים בקר בריא.

 

אודות חי בריא

'חי בריא' הוא תו איכות למוצרי מזון מהחי הבא לספק לצרכנים מידע לגבי מקור המזון ואופן הפקתו, ומאפשר להם לצרוך מזון מקומי ובריא יותר, שהופק באופן אחראי כלפי בעלי החיים.

מאמרים אחרונים

דף הפייסבוק של חי בריא

אולי יעניין אותך