מחפשים בשר מרמת הגולן? רוצים לאכול בשר בקר בריא, מגידול ישראלי? הגעתם אל המקום הנכון!

כשאתם קונים בשר עם תו האיכות של "חי בריא" אתם יכולים להיות בטוחים שאתם קונים בשר בריא, שמגיע אליכם ממגדלים ישראלים – בקר שגודל בהתאם לתקנים מחמירים שנועדו להבטיח איכות חיים מיטבית לבעלי החיים, אי שימוש באנטיביוטיקה מניעתית ותזונה איכותית.

אתם מוזמנים לקרוא עוד על הנהלים שלנו בקישור המצורף.

אנו עובדים עם מגדלים ישראלים רבים – חלק גדול מהם מגדל בשר מרמת הגולן. בין השאר תמצאו אצלנו מגדלים מקיבוץ אורטל, בקר המשושים, בקר חזן, בקר מבוא חמה, בקר מונס טיירי, בקר מרום גולן, ובקר שניידר – כולם מגדלים בשר מרמת הגולן ומשווקים אותו לכל רחבי ישראל, עם תו האיכות שלנו.

בשר מרמת הגולן – איפה קונים?

בשר מרמת הגולן עם תו האיכות של חי בריא ניתן לרכוש אצל מגוון רחב מאד של משווקים ואטליזים הפזורים בכל רחבי ישראל, ומאושרים לשווק את התוצרת של המגדלים תחת תו האיכות.
התו מבטיח שהבשר נולד וגדל במדינת ישראל לפי דרישות גידול מחמירות ותחת הפיקוח שלנו – ובכך מונע מצב שבו הלקוח נאלץ להאמין להבטחות של המוכרים על מקור הבשר ואופן הפקתו, ללא שיש מקור חיצוני שמפקח על אמינות ההבטחות.

אם אתם רוצים לקנות בשר מרמת הגולן, אתם מוזמנים להיכנס לרשימת נקודות המכירה בקישור הבא.

אודות חי בריא

'חי בריא' הוא תו איכות למוצרי מזון מהחי הבא לספק לצרכנים מידע לגבי מקור המזון ואופן הפקתו, ומאפשר להם לצרוך מזון מקומי ובריא יותר, שהופק באופן אחראי כלפי בעלי החיים.

מאמרים אחרונים

דף הפייסבוק של חי בריא

אולי יעניין אותך