ציון צפר: מעדני בשר 2000, רעננה

הכירו את: ציון צפר מקצביית מעדני בשר 2000 המפורסמת ברעננה

ציון, ספר לנו על העסק שלך וכיצד הגעת לתחום?

"מעדני בשר 2000 הינו אטליז כשר הפועל ברעננה כבר למעלה מ-18 שנה. את הקצביה פתחתי יחד עם חבר בשנת 2000 הוא עסק שנים רבות בתחום הבשר ולמרות שלא הגעתי כלל מהתחום הייתה לי אהבה גדולה לבשר. בשלוש השנים הראשונות חלקנו יחד את הבעלות על המקום ולאחר מכן המשכתי לנהל את העסק באופן עצמאי".

למה חשוב לך לקנות בשר עם תו "חי בריא"?

"על אוכל אני לא מתפשר כפי שלא אתפשר על הדברים שאני מביא הביתה. חשוב לי לחפש את הבשר הטוב ביותר ולתת ללקוחות שבאים לחנות שלנו את הכי טוב שיש. אני מאמין שאוכל טוב ובריא הוא הבסיס לבריאות שלנו ולכן התחברתי לבשר עם תו 'חי בריא' שבנוסף לשמירה על רווחת בע"ח הוא גם בריא יותר בזכות תנאי הגידול המוקפדים והתזונה האיכותית של בעלי החיים. בנוסף, זהו גם בשר אשר טעמו טוב יותר, ורך יותר. כיום כמעט כל הבשר אצלי בחנות הוא עם תו "חי בריא". לקוח שטעם פעם אחת חי בריא כבר לא יחפש משהו אחר".

איך אתה מאפיין את הלקוחות שקונים  אצלך בשר עם תו "חי בריא"?

"הלקוחות המבקשים בשר עם תו "חי בריא" הם אנשים בררניים שאכפת להם מסוג האוכל שהם אוכלים, שרוצים ומחפשים
שקיפות מלאה ואינם מוכנים להתפשר. הם יודעים להבחין בין סוגי הבשר ולהבין מה איכותי ומה לא והם מוכנים להשקיע בבשר "חי בריא"מעדני בשר 2000 21.2.18
כי הם יודעים שהם מקבלים משהו שהוא באמת יותר טוב ויותר איכותי".

 איזה נתח "חי בריא" הכי מבוקש אצלכם?

"הבשר הטחון ללא ספק הוא הכי נמכר אצלנו.
יש ביקוש גדול לסוג בשר זה בגלל טריותו ומאחר והוא נטחן במקום לפי בקשת הלקוח".

 איפה ניתן לרכוש את הבשר שלכם?

"בנוסף לאפשרות לבוא לחנות ולרכוש במקום, יש לנו חנות אינטרנטית בה הלקוח יכול לערוך את ההזמנה בנוחות מביתו בכל שעה משעות היממה ולקבל משלוח בשר טרי וכשר חתוך וארוז על פי בקשה ,המובל בקירור עד פתח ביתו. המשלוחים מתבצעים לאזור השרון והסביבה".

מעדני בשר 2000

כתובת : אוסטרובסקי 36, רעננה

טלפון למשלוחים והזמנות: 1-700-555-900

קישור לאתרhttp://bit.ly/1OzHu8Y