מרוואן אבו שקארה: אטליז אבו שקארה, חיפה

הכירו את: מרוואן אבו שקארה מבעלי אטליז אבו שקארה המוכר והאהוב בחיפה

מרוואן, ספר לנו על העסק שלך וכיצד הגעת לתחום?

"האטליז הוקם לפני כ 32 שנה ע"י אבי ובן דודי. בגיל 15 נכנסתי לאטליז לעזור למשפחה וללמוד את המקצוע. בהתחלה מה שאני זוכר זה שהעיקר היה למכור כמה שיותר. עם הזמן הדגש עבר לאיכות ובשנים האחרונות הפוקוס שלנו הוא כמה שיותר איכותי ושירותי. זה שינוי תפיסה משמעותי וזה לא קרה ביום, זה היה תהליך ארוך. היום אני וכל צוות האטליז עומדים בגאווה מאחורי כל מה שאנחנו מוכרים ושמחים לספק ללקוחות שלנו את הכי טוב שיש.

יש אצלנו אוירה מאוד מיוחדת, משפחתית. יש לקוחות שאני זוכר עוד את הסבא שלהם. הקשר האישי והפרגון מהלקוחות חשובים לנו ואנו מעריכים זאת מאוד

לאחרונה עשינו שיפוץ גדול באטליז ומעבר למכירה של הבשרים ומוצרי המעדנייה, התחלנו להציע גם סנדוויצ'ים מתוצרת המקום".

למה חשוב לך לקנות בשר עם תו "חי בריא"?

"שמעתי מאחד הלקוחות על "חי בריא" והחלטתי להרים טלפון ולהתעניין. מאוד התחברתי לרעיון  – אין לי ספק שאיכות מתחילה קודם כל באופן גידול בעל החיים, והביטחון שיש לי בבשר הנושא את תו "חי בריא" הוא בדיוק מה שאני רוצה לספק ללקוחות שלי. הייתי בין הראשונים למכור בשר עם תו "חי בריא". אני כבר קרוב לשנתיים עובד עם בשר הנושא את התו ואני שמח וגאה להיות בין המפיצים של הבשורה ולתמוך בחקלאות ישראלית ואחראית".

איך אתה מאפיין את הלקוחות שקונים  אצלך בשר עם תו "חי בריא"?מרואן -אבו שקארה 20.3.18

ש פלח שוק הולך וגדל של אנשים שמעבר לטעם, חשוב להם הבריאות, האיכות, והשקיפות לגבי מקור המזון שלהם. הם שואלים שאלות ומחפשים בדיוק את מה שמתאים להם. מה שיפה הוא שגם מבחינת הטעם של הבשר אנחנו מקבלים מהלקוחות פידבקים מעולים, ואלו שניסו תמיד יחזרו".

 איפה ניתן לרכוש את הבשר שלכם?

אטליז אבו שקארה

כתובת: חורי 38, חיפה

טלפון: 04-8517652

אתר: http://www.abushkara.co.il/about/